Dizi/Film

Supernatural 10. Sezon konusu – Şeytan Dean Winchester

Bu yazım özellikle benim gibi Supernatural hayranlarına 🙂 Biliyorsunuz ki dizimiz sezon arasına girdi ne yazık ki yeni sezon 8 Ekim 2014 günü başlıyor. Son bölümde Dean’in şeytan olması bölümün en şok edici sahnesiydi kuşkusuz. Şimdi herkes yeni sezonda ‘Dizide neler olacak? Sam yeni Şeytan Dean’le nasıl baş edecek? Cass melek özünün tükenmesine nasıl bir çözüm bulacak? Crowley’in Dean ile alakalı ne tür planları var? Dean yeniden insan olabilecek mi?’ gibi soruların cevaplarını merak etmekte. Bende sizlere Supernatural 10.sezon konusunu paylaşıyorum. Yeni bilgiler olunca yazımıza ekleyeceğiz. Bu arada ‘Dean Winchester’ karakterini canlandıran Jensen Ackles 10.sezonda yeniden yönetmen koltuğunda! 🙂 En son aynı dizide ‘Castiel’ adında bir meleği canlandıran Misha Collins de yönetmen koltuğuna oturmuştu. 🙂
supernatural-season-9-spoilers
Supernatural 10. Sezon Konusu

10.sezon, Sam’in iz bırakmadan ortalıktan kaybolan abisini hummalı bir şekilde araması ile başlayacak. İnatçı Dean’i geri kazanma çabaları Sam’i karanlık yollara sürükleyecek ve bunun sonuçları kardeşlerin silkelenip, özlerine geri dönmelerini sağlayacak. Bu sırada, Castiel’in Metatron’un bıraktığı hasarları düzeltmesi gerekmektedir. Cass’in özü tükenmektedir ve Metatron’un melekleri hala ortalıktadır. Yeni tehlikeler ortaya çıka rken, Cass’in ölümüne doğru saat işlemektedir. Tüm bunlar bir kez daha kahramanlarımızın limitlerini zorlayacaktır.

DW-S9

Winchester kardeşler için bağlılık zamanı! Tıpkı o ilk sezonlardaki gibi birbirlerinin peşlerinden inatla koşacaklar. Bu kez fedarkarlık sırası Sam’de. Kardeşini insana döndürmenin yollarını ararken Crowley ile mücadele edecek. Bir yandan meleklerin dünyadaki debelenmeleri…Ayak uyduramayanlar, ölenler, öldürülenler…Castiel’ın özünü kaybetmemesi için Sam, bir yandan da Cass’in yanında olmak zorunda. O da ailenin bir parçası. Çok çetin, fedakarlık dolu, heyecanlı bir sezon geçireceğiz anlaşılan. Ama şu bir gerçek, Supernatural 10.sezonda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

1 Yorum

Yorum Bırakın