Dizi/Film

Prison Break yeni sezon ne zaman başlayacak? (5.sezon fragmanı)

Prison Break hayranlarına müjde! Sonunda diziyle ilgili net bilgiler ortaya çıktı. Döneminin en çok sevilen ve izlenen dizisi olan Prison Break yeni sezon ile izleyicisini oldukça sevindirdi.

prison break yeni sezon fragmanı 5.sezon

İzleyicisi Prison Break’in yeni sezonu ne zaman başlayacak diye düşünürken, yapımcısından oldukça yakın bir tarihte ekranlara geri döneceğinin müjdesi geldi. Dizide en son Michael Scofield’ın mezarını görüyorduk. Yeni sezon fragmanında ise Michael’ın yaşadığını görüyoruz. Nasıl kaçtığını, neler yaşadığını hep birlikte yeni sezonda izleyeceğiz.

prison break yeni sezon fragmanı 5.sezon

Prison Break yeni sezon başlama tarihi

Dizi 4 Nisan 2017’de izleyicisiyle buluşacak. Bu tarih artık kesinleşmiş oldu. Ayrıca dizide Lincoln, Sara, Sucre ve T-Bag’de yer alcak. Anlayacağınız tüm kadro dizide! Diziyle ilgili en üzücü kısım, sezonun 9 bölümden oluşuyor olması.

prison break yeni sezon fragmanı 5.sezon

Prison Break 5.sezon spoiler

Diziyle ilgili söyleyebileceğimiz en önemli şey, Sara’nın evlenmiş olması. Kocası ise Scott Ness. Bu evliliğin nasıl gerçekleştiğini, hepsini ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Senaryo ile ilgili bir açıklama da Dominic Purcell’den geldi. ‘Konsept akıllıca yaratılmış, insanlar yeni sezonu çok beğenecek.’ diyerek merak uyandırdı.

İşte Prison Break yeni sezon fragmanı (5.sezon fragmanı)

 

Yorum Bırakın