Keşif Öne Çıkanlar

Nivea After Shave Balsam Makyaj Bazı incelemesi

Bugünlerde her makyaj öncesi sürekli kullandığım ve çevremdekilerin de öve öve bitiremediği bir ürünü paylaşacağım sizlerle. Nikkie Tutorials’ın patlattığı ve benimde almaya karar verdiğim Nivea After Shave Balsam, şu sıralar benim vazgeçilmezim oldu. Bu harika ürünü önceden muhakkak görmüşsünüzdür. Çünkü kendisi Nivea tıraş balsamı olarak geçen ve normalde erkeklerin kullandığı bir ürün. Fakat Nikkie Tutorials Nivea After Shave Balsam’ı makyaj bazı olarak kullanmaya başladığından beri kadınlar tarafından büyük bir ilgi gördü. Kendisi aslen tıraş sonrası rahatlatıcı bir losyon. Böyle düşününce nasıl bir makyaj bazı olarak kullanıldığı düşüncesi insanı düşündürüyor. Ama Nivea Balsamın içeriği çok temiz. İçinde alkol, paraben vs zararlı hiçbir ürün yok. Aksine gliserin var ki bu da makyaj bazı olarak kullanılmasının en temel nedeni.

Nivea After Shave Balsam makyaj bazı

 

Peki Nivea After Shave Balsam ne işe yarıyor? Neden tercih edilmeli?

– Makyaj öncesi cildinizde çok az kullanmanız yeterli oluyor. Ciltteki kızarıklıkları yok ediyor. Adı üstünde, tahrişi engelleyen bir ürün. Cildi hafifletip rahatlamasını sağlıyor.

– Ciltte pürüzsüz bir his uyandırıyor ve yoğun bir şekilde nemlendiriyor. Zaten ürünün 2 çeşidi var ve çok kuru bir cilde sahipseniz nemlendirici içerikli olanını kullanmanız daha iyi olur.

– Evet ilk sürdüğünüzde erkek kokusu duyacaksınız fakat bir müddet sonra o koku uçup gidiyor ve üstüne fondöteni sürdüğünüzde hiçbir eser kalmıyor.

– Benim gözlemlediğim gözeneklerin de o derin görünümünü azalttığı yönünde.

– Özellikle kuru ciltler bu ürünü çok sevecek. Yağlı ciltler de hassas olanını kullanabilir.

– Ürün jel losyon kıvamında, bu yüzden uygulanması çok kolay. Cildinize güzelce yedirmeniz çok önemli. Sürdükten sonra 1 dakika kadar emilmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

– Ürün 100 ml olduğu için uzun bir süre sizi idare edecektir. Nivea After Shave Balsam fiyatı ise 20-25 lira arası değişiyor. Bazı yerlerde daha indirimli bulabilirsiniz.

– İşte en önemli özelliği. Uyguladığınız ürünleri cildinize anında sabitliyor, resmen kilitliyor. Sabah yaptığınız makyajı, allığına kadar akşamında aynı şekilde bulabiliyorsunuz. Ee daha ne olsun 🙂

– Uygun ve etkili bir makyaj bazı arıyorsanız bu ürün tam sizlik.

Nivea After Shave Balsam fiyatı

* Nivea After Shave Balsam çeşitleri tabii ki mevcut. Bahsettiğim gibi eğer her türlü ürüne karşı hassasiyet sorunu yaşıyorsanız, mutlaka hassas ciltler için olanını tercih edin. Çok kuru bir cilde sahipseniz ve cildiniz pul pul oluyorsa, nemlendirici özelliğine sahip olan balsamı tercih edin. İkisinden de memnun kalacaksınız. Nivea After Shave Balsam nerede satılıyor diye soranlarınız var. Neredeyse her büyük markette mevcut olan ürünü ben Carrefour’dan aldım. Kadınlar gününde fiyatı 15 liraydı. Mutlaka büyük marketleri dolaşın ve indirimi kapın 🙂

Yorum Bırakın