Düğün Öne Çıkanlar

Nişan bohçası nasıl süslenir? (Nişan bohçası süsleme modelleri)

Nişan bohçası hazırlama ve nişan bohçası süsleme aslında oldukça emek isteyen bir aşamadır. Düğüne çok az bir zaman kala, bu tür telaşlar sizi tabii ki yoracaktır. Çünkü bohça hazırlamak, geleneklerimizde ve adetlerimizde mutlaka gerekli olan bir şeydir. Nişan alışverişi bittikten sonra mutlaka üzerinizdeki tüm yorgunluğu atın. Stres yaparsanız hiçbir şey istediğiniz gibi olmayacaktır. Öncelikle damat bohçası nasıl süslenir ona odaklanın. Eğer aileye de bohça hazırlayacaksanız, onu en sona bırakın. Tüm ilgi kesinlikle damat bohçasında olacaktır. Şu sıralar gerçekten çok değişik nişan bohçası süsleme teknikleri mevcut.

nişan bohçası süsleme

Nişan bohçası süsleme önerileri

Nişan bohçası süsleme önerisi olarak size söyleyebileceğimiz bir çok şey var. Kimileri sade bir tüle sarıp fiyonkla tamamlarken, kimileri ise damatlık şeklinde bavul çanta alıp görselliğe yoğunlaşıyor. Göz yormadan, en sade şekliyle bitirmeniz ve karşı tarafı bu şekilde etkilemeniz daha önemli. Bunun için isterseniz nişan sepeti modelinde bir şey tercih edebilir ya da nişan sandığı tercih edebilirsiniz. Bazen nişan alışverişinizi yaptığınız yerlerde bile bu süslemeyi yaptırabilirsiniz. Artık Mahmutpaşa’da bu işi yapan dükkanlar mevcut. Nişan bohçasında neler olur derdine düşmek istemiyorsanız, paket halinde alışverişinizi yaptığınız dükkan size bu konuda yardımcı olabilir. Ama bizim önerimiz kendiniz emek göstererek yaparsanız, yaptığınız işten hem keyif almış olursunuz, hem de karşı tarafı daha çok etkilersiniz. Nasıl süsleyeceğim düşüncesini bir kenara atın. Özgün olmak her zaman daha iyi olacaktır.

nişan bohçası süsleme modelleri

İnternette nişan bohçası süsleme önerisi olarak bir çok seçenek bulabilirsiniz. Görsellerde bulacağınız modeller size fikir vermesi açısından çok faydalı olacaktır. Ayrıca nişan bohçası fiyatları açısından sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız, güzel bir tuhafiyeden alacağınız saten ya da tül kumaşlar işinizi görecektir. Bohçanızı renklendirmek ve süslemek için kurdele harici tuhafiyelerden bir çok malzeme temin edebilirsiniz. Bir silikon makinesi yardımıyla bohçanızın üzerine inciler ya da taşlar da yapıştırabilirsiniz. Bunlar sadece en basitinden nişan bohçası süsleme örnekleri. Erkek nişan bohçası süslemek için de nazar boncuğu veya uğur böceği süsleri kullanabilirsiniz. Varsa sizin de aklınıza gelen süsleme teknikleri gibi önerileriniz, mutlaka bizimle yorum olarak paylaşın. En azından başkalarına fikir vermiş ve yardımcı olmuş olursunuz.

Yorum Bırakın