Diyet

Kate Upton zayıflama sırlarını açıkladı!

Kate Upton nasıl kilo verdi? İşte ünlü model Kate Upton zayıflama sırlarını açıkladı…

Ünlü top model Kate Upton, şüphesiz podyumların en başarılı mankenlerinden. Kendisi balık etli vücutla bile ne kadar güzel olunabileceğinin tek kanıtı. Zayıf olamasa da, kıvrımlı vücut hatlarıyla kadınları bile kendine hayran bıraktıran bir güzel.

Kate Upton şimdilerde verdiği kilolarla olay oldu. Beğenenleri olduğu kadar, sürekli eleştiri yağmuruna da tutulan güzel model, şimdilerde ise fit vücudunu sergilemekten çekinmiyor. Bu görünüm için Kate Upton’ı ikna eden kişi ise spor eğitmeni Ben Bruno. Kate’i sıkı bir diyet ve spor programına sokan ünlü eğitmen, kısa sürede verdirdiği kilolarla adından oldukça söz ettirdi.

Kate Upton zayıflama sırlarını açıkladı

Kate Upton zayıflama sırlarını açıkladı

Kate Upton’ın bugüne kadar balık etli görünümünü asla dert etmediğini, hatta vücudundan çok memnun olduğunu dile getiriyor. Fakat aynı zamanda fit görünmek istediğini, bunun için her şeyi yapabileceğini de ekliyor. Bu yüzden haftanın neredeyse her günü ağırlık ve kuvvet antremanlarıyla kendini egzersize verdiğini, özellikle ağırlık kaldırarak vücudun hem sıkılaşmasını hem de şekle girmesini hedeflediğini söylüyor.

En önemli kısmı da, kısa zamanda kilo vermenin sağlıklı olmadığını belirtmesi. Kişisel spor eğitmeni Bruno, Kate Upton’ın bu aşamayı uzun zamanda katettiğini, diyet programını asla aksatmadığını söylüyor.

Kate Upton’ın diyet listesinde neler var?

Kate Upton protein açısından zengin besinleri tercih ediyor. Bu yüzden her öğün tavuk ya da hindi köfte tüketiyor. Sadece tavuk yiyemediği zamanlarda ise tavuklu salata ile sebze de yemeye çalışıyor. Kate Upton zayıflama sırrı olarak, işlenmiş şekeri hayatından tamamen çıkardığını söylüyor. Bu durum kilo vermesinde en çok etki eden aşama olmuş. Tabii ki bazen kendini şımartmak istediği zamanlar oluyor. Bunun için haftanın bazı günleri istediği bir yiyeceği yiyerek kendini ödüllendiriyor. Çekim günleri ise daha fit görünmek için iki günlük bir sıvı diyeti yapıyor. Bir nevi detoks etkisi sağlamak ve kendini daha iyi hissetmek için.

Yorum Bırakın