Diyet

İrem Derici nasıl kilo verdi?

Güzel şarkıcı İrem Derici nasıl kilo verdiğini açıkladı. Son dönemde verdiği kilolarla oldukça adından söz ettiren şarkıcı, kilo verme sırlarını ve yediklerini sevenleriyle paylaştı.

İrem Derici zayıflama sırrını paylaştı

İrem Derici zayıflama sırrı olarak  en büyük etkenin bol bol su içmek olduğunu söyledi. Diyete ve spora başlayan güzel şarkıcı, 50 kiloya kadar düştü. Instagram hesabından sürekli egzersiz fotoğrafları paylaşan şarkıcıya hayranları ‘artık biraz kilo almalısın’ diye uyarıda bulundu.

irem derici zayıflama sırrı

 

Peki İrem Derici diyet yapmadan nasıl zayıfladı?

– Ünlü popçu aç gezmeye alıştığını ve su içmeyi sürekli hale getirdiğini söylüyor. Acıktığında ise sadece kuru kayısı ve çiğ badem tüketiyor. Aynadaki halini beğenmediği için kendini bu şekilde motive ettiğini, fakat bu açlığın aynadaki görüntüsüne değdiğini de ekliyor.

Kuru kayısı özellikle bağırsakları harekete geçirdiği için hem vücudunuzdaki toksinleri atıyor, hem de tatlı ihtiyacınızı yok ediyor. Çiğ badem ise enerji verip tok kalmanızı sağlıyor. İki yiyecek kalori açısından oldukça düşük. Bu yüzden acıktığınızda bu tür kuruyemişler tüketmeniz açlık krizinizi anında bastıracaktır.

İrem Derici kaç kilo verdi?

İrem Derici ilk iki haftada 9 kilo, daha sonrasında toplamda 20 kilo verdi. Zayıfladıktan sonra göğüsleri küçüldüğü için silikon yaptırarak istediği görünüme tamamen kavuştu. 10 aydır tamamen aç gezdiğini ve basında çıkan ilaçla kilo verdiği haberlerini ise tamamen yalanladı. Aynı zamanda doktor kontrolünde olduğunu da belirtti.

Yorum Bırakın