Dizi/Film Moda

Grinin Elli Tonu fragmanı yayınlandı! (Fifty Shades of Grey Trailer)

Satış rekoru kıran ünlü erotik roman ‘ Grinin Elli Tonu ‘ okurlarını oldukça büyülemişti. Sevilen kitaptan uyarlanan filmin fragmanı sonunda izleyenlerle buluştu. Amerika’da yayınlanan ünlü bir sabah programı, filmin fragmanını sansürleyerek yayınladı. Grinin Elli Tonu filminin fragmanını izleyenler eminim neden olduğunu anlamışlardır 🙂 Filmde oldukça cesur sahneler yer almakta. Bazı sahnelerin ise gündüz yayınlanan bir şov için fazla müstehcen olduğunu söyleyen programın sunucusu, bü yüzden sansürlemek zorunda kaldıklarını açıkladı.

grinin elli tonu filmi

Grinin Elli Tonu filminin konusu ise şöyle;

Genç , güzel ve masum bir edebiyat öğrencisi Anastasia, röportaj yapmak için Grey adında çekici bir işadamıyla buluşur. Genç kadın , adamın cazibesine kapılır ve onunla birlikte olmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Grey de buna razıdır fakat bu ilişkiden bazı beklentileri vardır. Erotik fantezilerini kız üzerinde uygulamak isteyen Grey karşısında Anastasia şaşkınlık duyar. Fakat bu istek içindeki arzuları daha da arttırır. Zaman geçtikçe genç kadın, adamın karanlık sırlarını öğrenmeye başlar, fakat kendini çoktan kaptırmıştır.

Filmde Christian Grey ve Anastasia Steele rollerini Jamie Dornan ve Dakota Johnson canlandırıyor. Filme ise Beyoncé’nin ‘Crazy In Love’ şarkısı eşlik ediyor. Grinin Elli Tonu filmi ise 14 Şubat 2015’te, yani Sevgililer Günü’nde tüm dünyada vizyona giriyor. Fragmanından da anlaşılacağı gibi gerçekten erotik bir film olmuş. Fragmanını sizlerle paylaşıyorum, muhtemelen +18 uyarısı koyacaklar. Mantıklı olan da bu zaten 🙂 Bekleyelim ve görelim…

 

Grinin Elli Tonu filminin fragmanı

 

Yorum Bırakın