Güzellik

Gratis’ten alınması gereken en iyi 10 ürün

Kişisel bakım marketi olarak en tercih edilen mağaza şüphesiz Gratis. Özellikle indirim zamanları Gratis mağazası dolup taşıyor. En güzel ve en uygun fiyatlı markalar genellikle Gratis’te yer alıyor. Son zamanlarda Watsons mağazasında yaşanan olaylardan dolayı da, tüketiciler daha çok Gratis’i seçer oldu. Biz de bir Gratis sever olarak, sizler için Gratis’ten alınabilecek ürünler listesi oluşturduk.

Gratis’in favori ürünleri – Gratis’ten indirimde neler alınabilir?

Gratis ürünleri

  • Batiste Original Dry Shampoo

En iyi kuru şampuan arayışındaysanız, Batiste markasını mutlaka denemenizi öneririz. Özellile Batiste Original en çok kullanılan kuru şampuan oldu. Saçtaki yağı giderip, saça hacim veriyor. Saçınızın sadece yağlandığı zaman değil, sönük olduğu zamanlarda da kullanmanızı öneririz.

Gratis ürünleri

  • Essence 08 Apricotta Far/Aydınlatıcı

Sürümü yumuşak ve oldukça pigmentli olan bu farı aynı zamanda aydınlatıcı olarak ta kullanabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı olması nedeniyle de çok tercih edilen ve sevilen bir far.

Gratis ürünleri

  • Essence Lash & Brow Gel Mascara

Şeffaf kaş jelleri arasında en çok Essence’in kaş jeli tercih ediliyor. Şeffaf bir tüpün içinde olduğu için ürünün ne kadar kaldığını da görebiliyoruz. Ayrıca fırçası da küçük ve ince. Bu yüzden kullanımı çok kolay. Kaşlarda doğal bir görünüm oluşturuyor, sabitliyor ve fiyatı çok uygun.

Gratis ürünleri

  • Wet’n Wild Comfort Zone Far Paleti

Son zamanlarda en çok alınan farlardan biri Wet’n Wild’ın Comfort Zone far paleti oldu. Simli değil, sedefli görünümü ve yumuşak dokusuyla kullanımı oldukça kolay bir far. Fiyat performans açısından çok başarılı.

Gratis ürünleri

  • Benri

Benri’nin makyaj temizleme pamuklarını da es geçmeyelim. Hele ki indirim zamanı en çok alınan ürünlerden biri Benri’nin kare pamukları. Gratis’ten alınacaklar listesine eklenmeli.

Gratis ürünleri

  • The Balm ürünleri

The Balm markasının ne kadar sevildiğini biliyorsunuz. Her indirimde en çok tüketilen ürünlerden biri The Balm’ın likit rujları ve far paletleri.

Gratis ürünleri

  • Dirty Works

Sırf ambalajları yüzünden bile alınabilecek bir marka. Özellikle el kremi ve yüz maskeleri çok satılmakta.

Gratis ürünleri

  • Himalaya Herbals Ceviz Özlü Peeling (Himalaya Herbals Walnut Scrub)

Artık mağazalarda neredeyse bulamayacağınız, çok başarılı ve çok uygun fiyatlı bir peeling. Ayrıca indirimli fiyatıyla bulursanız mutlaka kaçırmayın deriz. Siyah noktaları yerinden söküp alıyor ve cildi tahriş etmiyor. Sevgili Youtuber Görkem Karman videosunda oldukça övgüyle bahsetti ve ürün mağazalarda tükendi 🙂

Gratis ürünleri

  • Eklips metal fırçaları (Real Techniques fırçalarının muadili)

Bu fırçalar nerdeyse Real Techniques fırçalarından bile daha güzel. Fırçaları yumuşacık ve asla dökülme yapmıyor. Yeni fırça arayışındaysanız mutlaka bir göz atın.

Gratis ürünleri

  • Bee Beauty

Duş jelleri ve vücut peelingleriyle ünlü bu marka cildinizde harikalar yaratıyor. Kokuları da muhteşem ve fiyatları oldukça uygun.

Yorum Bırakın