Düğün

Gelin saçı aksesuarları ve modelleri (2017)

Her gelinin arzusu kendi düğününde kuğu gibi görünmektir. Çünkü bu hayatın en güzel anlarından biridir ve bu özel günde diğer gelinlerden farklı kılacak detaylar muhakkak olmalıdır. Şu sıralar gelinler için en trend olan konu gelin saçı aksesuarları. Duvak takmak yerine daha zarif görünmek isteyen gelinler için muhteşem gelin saç aksesuarları mevcut. 2017 yılında da bu aksesuarlara daha sık rastlayacağız.

En trend olan gelin saç aksesuarları şüphesiz çiçekli olanlar. İsterseniz kafanızda çiçeklerden oluşan bir taç ya da topuzunuzu süsleyen çiçek dalları eşlik etsin. Özellikle kır düğünü düşünüyorsanız ve yaz geliniyseniz bu konsept tam size göre. Klasik bir gelin görünümünden uzaklaşmak için minik kır çiçekleri ya da taşlı tokalar kullanabilirsiniz. Taşlı gelin saçı aksesuarları özellikle topuzunuzda çok şık duracaktır. Daha dağınık bir gelin saçı düşünüyorsanız, çiçekli gelin saçı aksesuarları tam size göre olacaktır.

Saçlarınız kısaysa ya da topuz bir gelin saçı düşünüyorsanız, tavsiyemiz çiçeklerden oluşan bir taç kullanmanız. Size daha enerjik ve romantik bir görünüm sağlayacaktır. Uzun bir saça sahipseniz, saçlarınızın yanlarından birer tutam alıp arkada birleştirin ve aralarını küçük çiçek dallarıyla süsleyin.

Gelin saçı aksesuarları nereden alınır?

Instagram hesaplarında bu aksesuarları yapan hesaplar mevcut. Uygun fiyatlarda, tasarımı size ait çok güzel aksesuarlar yaptırabilirsiniz. Bununla uğraşmak istemiyor ve hazır almayı düşünüyorsanız Eminönü’ne mutlaka gidin. Zevkinize uygun mutlaka bir model bulacaksınızdır.

Yorum Bırakın