Güzellik Öne Çıkanlar

En iyi kuru şampuan markaları

Kuru şampuan benim için hayat kurtarıcı bir ürün. Benim gibi 1 günde saçı sönen ve yağlı bir görünüme kavuşanlardansanız, bu ürünler sizin için de hayat kurtarıcı demektir. Özellikle çalışanlar ve vakit bulamayan kadınlar için her gün saç yıkamak hem yorucu, hem de saç için yıpratıcı bir işlemdir. Peki kuru şampuan ne demek? Kuru şampuan; saçtaki fazla yağı emmek için üretilen ve saçta temizlik hissi yaratan üründür. Saçınızı yıkamak için zaman ayıramıyorsanız bu ürün tam sizlik. Bu yüzden özellikle bizim memnun kaldığımız ve alternatif olarak tercih edilebilecek en iyi kuru şampuan markalarını sıraladık.

Batiste kuru şampuan

Batiste Kuru Şampuan

Bizimde en çok sevdiğimiz ve en çok tercih edilen kuru şampuan Batiste, fresh kokusuyla ve etkisiyle sizi de çok memnun edecek. XXL volume vaat eden ürün tam anlamıyla dediğini karşılayan türden. Aynı zamanda ürünün 5 ayrı koku seçeneği mevcut. Yine de en sevilen original olanı. Saçlardaki fazla yağı tamamen alıyor ve temiz bir görünüm sağlıyor.

elidor kuru şampuan

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan

Diğer kuru şampuanlara göre fiyatı en uygun olan ürün Elidor. Diğer ürünlere göre biraz daha etkisi az fakat kokusu tam bir temizlik kokusu. Sıktıktan sonra diğerlerine göre bir tık daha fazla bekletilmesi gerekiyor saçta ve güzelce yedirdikten sonra taranması gerekiyor. En iyi kuru şampuan diyemesek de, en uygun kuru şampuan diyebiliriz.

John Frieda Hacim Kazandıran Kuru Şampuan

John Frieda Hacim Kazandıran Kuru Şampuan

Özellikle sönük saçlara volume katabilmek için ve hacim verebilmek için kullanılacak bir ürün. İnce saçlarınızın yapışık görünümünden kurtulmak için gayet başarılı bir marka. Batiste kuru şampuan ile ortalama aynı fiyat skalasında.

Toni Guy Cleanse Kuru Şampuan

Toni Guy Cleanse Kuru Şampuan

Toni Guy zaten başarılı bir marka ve ürünlerinin etkisi gerçekten muazzam. Saça dolgunluk katmak için geliştirilmiş olan bir kuru şampuan. Saça taze ve canlı bir görünüm kazandırıyor ve asla saçınızda pudra görünümü bırakmıyor.

Sephora Express Kuru Şampuan

Sephora Express Kuru Şampuan
Güzel kokusuyla saçta istenmeyen kokuları yok ediyor. Piyasadaki en iyi kuru şampuan markalarından biri de Sephora Express Kuru Şampuan. Aynı zamanda matlaşan bir yapıya sahip, bu da saçtaki yağlı görünümü tamamen yok edip dolgunluk sağlıyor.

Yorum Bırakın