Güzellik Öne Çıkanlar

En iyi kapatıcı markaları

Makyajın olmazsa olmazlarındandır kapatıcı. Yorgun göz altlarını kamufle etmek ve daha sağlıklı bir görüntü elde etmek için en iyi kapatıcı ürünü kullanmak şart. Bunun dışında sorunun önceliğine de bakmak gerekiyor. İyi bir beslenme ve bol sıvı almak en önemlisi. Göz altı morluklarından nasıl kurtulmanın yollarını başka bir yazımızda zaten anlatmıştık. Makyajınız ne kadar kusursuz olsa da, yorgun göz altları o güzel görünümü mahvedebilir. Bu yüzden en iyi kapatıcılar olarak size ünlülerin ve makyaj artistlerinin en beğendiği ürünleri paylaşıyoruz.

en iyi kapatıcı

MAC Pro Longwear

MAC Pro Longwear

Piyasadaki en başarılı kapatıcı olarak bilinen Pro Longwear, gün boyu göz altlarınızda akma yaratmadan ve uçmadan kalıcılık vaat ediyor. En koyu göz altlarını bile kapatabilen yapısı ve pigmenti oldukça iyi.

en iyi kapatıcı

Nars Radiant Creamy Concealer

Nars Radiant Creamy Concealer

Nars’ın en iyi ürünleri arasında kapatıcısı önde gidiyor. Kremsi dokusuyla ve aydınlatma özelliğiyle highlighter (aydınlatıcı ) olarak da kullanılabiliyor. Aynı zamanda sivilceleri ve cilt lekelerini de kolaylıkla kamufle edebiliyor. Nars Radiant Creamy Concealer, özellikle Youtuberların gözdesi haline geldi. Aynı zamanda renk skalasıyla en çok sevilen kapatıcılardan biri.

en iyi kapatıcı

Make Up For Ever Ultra HD Invisible Concelaer

Make Up For Ever Ultra HD Invisible Concelaer

En iyi kapatıcı markaları arasında Make Up For Ever, yeni serisi HD kapatıcı ve fondöteniyle şu an oldukça revaçta. HD olduğu için yüksek kapatıcılığı en koyu halkaları bile yok ediyor. Göz altı çizgilerinize de ayrıca dolmuyor. Bunun için tabii ki sonrasında HD bir transparan pudra kullanmak en iyisi.

en iyi kapatıcı

YSL Touche Eclat

YSL Touche Eclat

Göz altı kapatıcısı olarak kullanılsa da, en çok aydınlatıcı olarak kullanılan bir ürün. Işığı yansıtan yapısıyla daha zinde ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

En iyi kapatıcı

Rimmel London Match Perfection

Rimmel London Match Perfection

Diğer ürünlere göre en iyi ve en uygun kapatıcı olarak bilinen Rimmel London Match Perfection’ı mutlaka denemelisiniz. Özellikle kuru cilde sahip olan kişiler, bu kapatıcıyı nemlendirici özelliği yüzünden daha çok sevecek.

en iyi kapatıcı

Loreal True Match Concealer

Loreal True Match Concealer

Daha mat ve pudralı bir kapatıcı arayışı içerisindeyseniz bu kapatıcı tam size göre. Hem aydınlatıcı özelliği, hem de yoğun kapatıcılığı sayesinde gün sonuna kadar sizi üzmeyecek ve akma yapmayacak bir yapıya sahip. Bu ürünü de yağlı ciltler çok sevecek.

Yorum Bırakın