Güzellik

En iyi göz çevresi kremi markaları / Kırışıklık kremleri

Bir çok kadın göz çevresindeki yorgun görünümden, kırışıklıklardan ve morluklardan şikayetçi. Yaşlanmanın en önemli belirtisi de göz çevresinde oluşan çizgiler. Kuruyan yüzümüz ve ellerimiz için nasıl nemlendirici krem kullanıyorsak, göz çevresi içinde aynı şekilde farklı bir nemlendirici krem kullanmalıyız. Göz çevresi kremi içeriği açısından farklılık göstermekte. Bazıları daha çok nemlendirirken, bazıları ise morlukları yok etme amacında. Bu yüzden en iyi göz altı kremi hangisi dersek, yanlış olur. Cildin ihtiyacına göre üretilen piyasada başarılı bir çok ürün mevcut.

İşte en iyi göz altı ve göz çevresi kremi ve markaları

  • Kiehl’s Avokadolu Göz Kremi (Creamy Eye Treatment with Avocado)

En başarılı ve en çok beğenilen göz kremi şu sıralar Kiehl’s markasının avokadolu göz kremi. Neredeyse tüm Youtuber’ların sıklıkla bahsettiği, göz çevresini neme doyuran bir krem. Cilde hem nem kazandırıyor, hem de içindeki su molekülleriyle canlılık kazandırıyor. Fiyatı 15 ml 95.00 TL, 28 ml ise 129.00 TL

Göz çevresi kremi

  • La Roche-Posay Pigmentclar Yeux Eyes

Kremin yapısı gayet hafif ve metal ucu sayesinde göz çevrenizdeki şişkin görünümü yok ediyor. Koyu göz halkalarının rengini eşitliyor ve mor görünümü hafifletiyor.

Göz çevresi kremi

  • Lancôme Génifique Yeux Youth Activating Eye Cream

Göz çevrenizde aydınlık bir görünüm sağlıyor ve nem kazandırıyor. Aynı zamanda ciltteki kırışık görünümü düzeltip, gözle görülür biçimde iyileştirme sağlıyor. Göz çevresi kırışıklık kremi arıyorsanız, bu ürüne de bir şans verin.

Göz çevresi kremi

  • Dermalogica Multivitamin Power Firm

Cildinizi içeriğindeki vitamin ile besleyerek onarıcı bir etki sağlamakta. İçeriğinde vitamin A, C ve E mevcut. Esneklik sağlayıp pürüzsüzleştirme vaadinde.

Göz çevresi kremi

  • Benefit It’s Potent Eye Cream

Benefit’in cilt bakım ürünlerindeki başarısı tartışılmaz. Ürünün ambalajı da içeriği gibi dikkat çekici. Koyu bir kıvamda gözükse de, ürün hemen cilt tarafından emiliyor. Aydınlık ve göz çevresindeki halkları yok edeceğini vaat ediyor.

Göz çevresi kremi

  • Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Derinlemesine nem sağlayıp, ciltteki donuk görünümü alıyor. Koyu halkaları ve eşitsizliği yok edip, canlanmış bir göz çevresi sağlıyor. Üründen çok az almanız yeterli, uzun süre kullanabilirsiniz. Göz çevresi kremi kullananlar bu kremden çok memnun.

Sizin göz çevresi kremi tavsiyeleriniz neler? Göz çevresi kremi kullananlar ve memnun kalanlar aşağıya yorumlarınızı bekliyoruz.

‘Evde doğal vücut yağı nasıl yapılır?’ yazımıza mutlaka göz atın

Yorum Bırakın