Güzellik

En iyi CC krem markaları (CC krem nedir?)

BB krem çılgınlığından sonra bir de CC krem ortaya çıktı. Peki CC krem nedir ve BB kremden farkı nedir? BB kremin anlamı ‘Blemish Balm’dır. Cilt problemlerini onarmaya yardımcı olur. CC krem daha çok cilt rengi açısından etkilidir. Ciltteki eşitsizliği gidermeye yardımcı olur. CC kremin anlamı ‘Color Control Cream’dir. Bu sıralar CC krem oldukça revaçta. Çünkü cilt bakım tedavilerine benzer bir işlevi var ve siyah lekeleri ve zamanla kırışıklıkları azaltmanın yanında size birkaç ayda daha güzel bir cilt sağlıyor. Aynı zamanda istediğiniz renk tonlarında kremler size alternatif olarak sunuyor.

İşte en çok tercih edilen CC krem markaları

1- Smashbox

Smashbox Camera Ready CC Krem geniş renk skalasıyla ortadan koyuya doğru değişen beş farklı tonda sunuluyor ve kapsanan ciltlerin miktarını artırıyor. Solgunluğun yok oluşunu izleyin ve yakın plan HD makyajınıza hazırlanın.

smash

2- Clinique

Altı farklı tonla Clinique CC Krem (35 dolar) pek çok cilt rengi için seçenek sunuyor. Hafif ve yağsız bu makyaj malzemesi cildi yumuşatıyor ve solgunluğu azaltmaya yardım ediyor. CC krem kullananlar bu üründen çok memnun.

Clinique CC Krem

3- Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth Complexion Corrector (Cilt Düzeltici, 48) doğal bir parlaklık ve sıkılık kazandırmak için C vitamini ile dolu. Geniş bir yelpazede üç tonda mevcut ve 30 faktör derecesiyle tam da ihtiyaç duyduğunuz oranda cilt koruması sağlıyor.

peter-thomas-roth-cc-cream

4- Hard Candy

En yeni cilt koruma trendine makul bir fiyatla ulaşmak için Hard Candy’s Correction Creme’e (Hard Candy’nin Onarıcı Kremi, 8 dolar) bakın. İncilenmiş boncuklar dört farklı tonda birden fazla cilt rengini aydınlatıyor.

sev-best-bb-creams-hard-candy-cc-cream-de

5- Juice Beauty

Kırışıklıklara ve güneşin verdiği zarara karşı koymak işe yaradığından Juice Beauty Stem Cellular Repair CC Cream (Juice Beauty Vücut için Hücre Onarıcı CC Krem, 39 dolar) bir makyaj malzemesinden ziyade yaşlanmayı önleyici ürün. Ancak, yalnızca iki tonu bulunduğundan açık tenliler tarafından ya da yalnızca astar olarak kullanılması en iyisi.

JBCC1

 

*Ben de günlük makyajlarımda CC krem kullananlardanım. Hem fondöten kadar ağırlık yapmıyor, hem de cilt gözeneklerimi doldurup cildime zarar vermiyor.  Clinique  bu konuda bir numara diyebilirim, tavsiye edilir (:

Yorum Bırakın