Diyet

Ebru Şallı’nın mucizevi zayıflama çayı tarifi

Sağlıklı beslenme ve pilates denilince akla ilk önce Ebru Şallı geliyor. Kadınların imrenerek takip ettiği Şallı, kusursuz vücuduyla gerçekten hayran olunası bir güzelliğe sahip. Bitkilerden sürekli faydalandığını söyleyen Şallı, metabolizmasnı hızlandırıp kendisini formda tutabilmek için tükettiği zayıflama çayı tarifini sizler için paylaştı.

ebru şallı zayıflama çayı tarifi

Zayıflama çayı tarifi çok basit bir şekilde hazırlanıyor. Üstelik evde sürekli olan malzemelerle metabolizmanızı anında hızlandırabilirsiniz. Bu ürünlerin organik olanını bulursanız emin olun daha etkili olacaktır. Bunları uygulamadan önce mutlaka doktora gidin ve metabolizmanızın ne durumda olduğunu kontrol ettirin. Kalori alımınızı buna göre ayarlamanız gerekiyor. Ayrıca belli bir spor programına da uymanız şart.

Ebru Şallı’nın zayıflama çayı tarifi :

– 1 tatlı kaşığı bal
– 1 tatlı kaşığı karanfil
– 2 yemek kaşığı organik elma sirkesi
– 1 su bardağı sıcak su

Hazırlanışı: Malzemelerin hepsini kaynamış suya koyun ve demlenmesi için biraz bekletin. Peki zayıflama çayı ne zaman içilir? Bu karışımı yemekten önce mutlaka tüketmeniz gerekiyor. İşyerinizde ya da evinizde yanınıza alıp tüketebilirsiniz. Sabah akşam tükettiğinizde metabolizmanızın hızlandığını ve büyük farkı siz de hissedeceksiniz.

Yorum Bırakın