Öne Çıkanlar Yaşam

24 Mart 2015 günlük burç yorumları

Ünlü astroloğumuz 24 Mart 2015 günlük burç yorumlarını sizler için paylaştı. Güneş tutulması bizi ne kadar etkiledi? İşte günlük burç yorumları…

 

    Koç (21 Mart – 19 Nisan)koc

Bugün resmen salı sendromunu dibine kadar yaşıyorsunuz. Parasal açıdan şanslı olacağınız bir gün olacak. Eşinizden bugün çok yardım alacaksınız.

 


 

boga    Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün biraz durgun gibisiniz. Üzerindeki ölü toprağını atmak için tam zamanı. Karşınıza yeni insanlar çıkabilir, bunu değerlendirin.

 


 

ikizler    İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Yeni girişimlerde bulunmanın bugün tam zamanı. Bu girişimler size maddi açıdan büyük bir destek                sağlayabilir. Uzun zamandır almak istediğiniz şeyleri alabilirsiniz. Sağlık konusunda ise biraz dikkat etmenizde yarar var.


 

yengec   Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Güneş tutulması sizi olumlu etkileyecek. 2 yıldır büyük bir sıkıntı içerisindesiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızı görecek ve çok sevineceksiniz.

 


 

aslan    Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Maddi konularda bugün eliniz biraz bollaşacak. İş hayatınızda terfi yaşayabilirsiniz. Hedefinizi tamamlamaya çok az kaldı.

 


 

basak    Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün ekip çalışmasına uymanız gerekecek. Kariyer olarak istediğiniz yerde tam olarak değilsiniz ama           başarmanıza bir adım kaldı, biraz daha sabır.

 


 

terazi    Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün aile büyüğünüzden bir destek alabilirsiniz. Yalnız işinizle alakalı aramızda bir problem oluşabilir, dikkatli olun.

 


 

akrep    Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün keyifli bir haber alacaksınız. Yarım kalan işlerinizi tamamlamanın tam sırası. Aşk hayatınız biraz karışabilir.

 


 

yay     Yay (22 Kasım – 20 Aralık)

Hayat felsefeniz hakkında biraz ikileme düşmüşsünüz. Bu sizi biraz daha düşünmeye sevk edecek. Maddi konularda durumlar biraz karışık gibi, ama sonunda hayır var.

 


 

oglak     Oğlak (21 Aralık-19 Ocak)

Bugün biraz ev işlerine ağırlık vereceksiniz. Kendinizi eşinizin yanında olunca çok güvende hissediyorsunuz. Bu size çok huzur veriyor.

 


 

kova     Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Maddi konularda bu aralar çok sıkışacaksınız. Ailenizden beklediğiniz desteği tam olarak göremeyebilirsiniz. Ama arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacaklar.

 


 

balik    Balık (19 Şubat-20 Mart)

Bugün çok mutsuz ve keyifsiniz. Hiç çalışma isteğiniz yok. Bir haftaya kadar toplu bir para geçecek, bu parayı iyi değerlendirin.

 


 

Kaynak gösterilse dahi izinsiz asla kullanılamaz.

Yorum Bırakın