Moda

2014 İlkbahar oje renkleri

Bahar geldi, cıvıl cıvıl renkler tekrar yerlerini aldı. Kıyafetlerimiz, takılarımız ve ojelerimiz farklılaşmaya başladı. Bu sezon yine muhteşem renkte ojeler tırnaklarımızı süsleyecek. Nars, Chanel, Essie markaları ortak bahar renklerini belirlemiş bile!

Öncelikle mavi-yeşil tonlar bu sezon çok moda. Bebek mavisinden bu gidişle asla vazgeçemeyeceğiz. Bu rengi gece ve gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mavi-yeşilin bütün tonları bu bahar vazgeçilmezimiz olacak.

1

Bu yılın en güzel rengi şüphesiz hardal sarısı! Yves Saint Laurent’nin 42 numaralı Safran Sultan isimli ojesi koyu renkli gece kıyafetlerinizle muhteşem bir uyum yakalayacak.

ysl-safran-sultan-oje-2014-ilkbahar-glr

Gri ve gümüş tonlarda ojelerse sizi davetlerde bir adım daha öne taşıyacak gibi görünüyor. Uzun tırnaklarda bir tık daha mükemmelliğe ulaşabilirsiniz.

Essie-AW13

Mint yeşili = Baharın rengi! Bu renk uzun bir süre bizden ayrılmayacak. Kot-pantolon, uzun elbiseler, gömlek kombini v.s her tarz giyiminizde rahatlıkla kullanabilirsiniz 🙂

ffe6d6c285a01ed4064611e1ce6840ae

Tabii ki pembenin tonlarından bahsetmemek olmaz. Allığınızla uyumlu tonlar, naturel renk sevenlerin en çok kullandığı ojelerden olacak. Bronz-pembe tonlarsa bu sene karşımıza bir hayli çıkacak gibi görünüyor.

chanel-pembe-oje

Bordo asaletin rengi. Özellikle beyaz tenlilerin asla vazgeçemediği ve gerçekten onlara çok yakıştırdığım bir renk 🙂 Chanelin bordo rengini beğenmiştim, eğer denemediyseniz bu da benden bir tavsiye olsun. 2014 İlkbahar oje renkleri bu sezon daha bir muhteşem 🙂

chanel-nail-color-fall-2009-2

Yorum Bırakın